Špindl Krkonoše nabídka celoročního ubytování v Pensionu Luky Špindlerův Mlýn

Přemýšlíte o klidném víkendu na horách? Uvažujete o dovolené v Krkonoších? Chcete navštívit Špindlerův Mlýn? Hledáte příjemné ubytování pro Vaši zimní, nebo letní dovolenou v Krkonoších? Nenechávejte Vaše ubytování na poslední chvíli a rezervujte si včas jeden z našich pokojů.

Pension Luky Špindl je rodinný pension ve Špindlerově Mlýně s dlouholetou tradicí a kvalitou. Pension Luky ve Špindlu nabízí ubytování v Krkonoších již od roku 1998. Jeho dokonalá poloha ve Špindlerově Mlýně potěší milovníky nejen zimních a letních sportů. Jeho poloha je naprosto ideálním místem pobytu pro návštěvníky sjezdovek Svatý Petr a Medvědín. Pension Luky má skvělé umístění pro návštěvníky sjezdového lyžování, ale také běžkaře, kteří jistě uvítají bohatou nabídku běžeckých stop v areálu Horní Mísečky.

Špindlerův Mlýn nabízí spoustu vyhledávaných atrakcí i pro jarní, letní a podzimní hosty. Všechny tyto hosty spojují turistické vycházky po překrásném okolí Špindlu a výlety po krásných Krkonoších. Milovníci aktivního odpočinku mohou využít nespočet vyhledávaných atrakcí a zábavných podniků jako je sáňkařská dráha, bobová dráha s celoročním provozem, aquapark a bazény, kryté a venkovní tenisové dvorce, squash, bowling aj. Kvalitní levné ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších přímo láká k pěší turistice a cykloturistice s kilometry kvalitních cyklostezek po krásném okolí Krkonoš.

  • TripAdviser - Pension Luky
  • Pano 3D - Pension Luky
Pension Luky ve Špindlerově Mlýně hodnocení